Rüyamarkalar Dijital Marka İletişim | Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Rüyamarkalar Dijital Marka İletişim çağdaş, güçlü, teknoloji anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile www.ruyamarkalar.com (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

 

Web Sitemizden yalnızca ürün/hizmet satış amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

 

Web Sitemize girilen bilgilerin güvenliği açısından sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemize ürün/hizmet satış amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, tarafımızdan kısıtlanmıştır.

 

Rüyamarkalar Dijital Marka İletişim söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

 

Rüyamarkalar Dijital Marka İletişim bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Rüyamarkalar Dijital Marka İletişimın tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Rüyamarkalar Dijital Marka İletişim bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.

 

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Rüyamarkalar Dijital Marka İletişim sorumlu değildir.

 

Rüyamarkalar Dijital Marka İletişim, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

 

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Rüyamarkalar Dijital Marka İletişima aittir. Web Sitemizin içerdiği üçüncü sahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Rüyamarkalar Dijital Marka İletişimda saklıdır.

 

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda müşteri hizmetlerimize danışmaktan tereddüt etmeyiniz.

Canlı Destek
WhatsApp