Rüyamarkalar Dijital Marka İletişim | Sosyal Medya Hesap Yönetimi
Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Büyük kitlelere ulaşmak isteyen firma ve markaların seçimi elbetteki öncelikle sosyal medya hesapları olmaktadır, günümüzde sosyalleşmek sosyal medya hesaplarıyla bağdaştırılmakta ve bu yönde çok fazla sosyal medya platformları oluşturulmaktadır. Sosyal medyanın öncüsü sayabileceğimiz Facebook ardından Twitter ve İnstagram ile birlikte onlarca şirket kurulmuş ve insanlar iletişim ve paylaşımlarını rahatlıkla sosyal medya kanallarından yapmaya başlamıştır. 

En popüler sosyal medya platformları arasında Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, Tiktok, Pintreset, Snapchat, Club House yer almaktadır. Bu uygulamalar sayesinde insanlar tüm Dünya haberlerine kolaylıkla ulaşabilmekte, kullanıcılar kendi ülkeleri, çevreleri ve en geniş kitlelere mesajlarını rahatlıkla iletebilmekte, ifade özgürlüğü ile rahat ve kolayca büyük kitlelere sesini duyurabilmektedir.

Bu bağlamda sosyal medya reklamları'da büyük önem kazanmıştır çünkü böyle büyük bir kitle ulaşım aracı mutlaka reklam verenler tarafındanda talep görmektedir. Reklam uygulamasında teknolojinin tüm imkanları en ince ayrıntısına kadar kullanılmakta olup, reklamlarınız göstereceğiniz kişilerin yaşlarından, yaşadıkları bölgeye, konuştukları dilden, kullandıkları klavyeye kadar birçok ayrıntıyı istatistiksel olarak filtreleyebiliyoruz.

Geniş istatistik imkanları sunan sosyal medya reklamları hedef kitleye nokta atışı yapmamız için her türlü imkanı önümüze seriyor. Firmanız veya markanızı tanıtmak için büyük mecralar arıyorsanız sosyal medya reklamları tam size göre, bunun yanında bir ürününüz, hizmetiniz yada markanız neyi tanıtmak istiyorsanız, görüntülü, hareketli, video tanıtımı ve birçok alternatifi ile sosyal medya sizi en iyi şekilde ifade eder, ürününüzün birebir görüntülenip beğenilmesi müthiş bir ayrıcalıktır.

Rüyamarkalar Sosyal Medya hesaplarınızın yönetimini uzman bir ekip tarafından tasarlar, dizayn eder, uygular ve beğeninize sunar. Ardından hesap ile ilgili isteklerinizi dinler, brifing yapar ve uygulamaya geçer. Tasarımından reklamına, hesap yönetiminden istatistik ayrıntılarına kadar herşeyi uzman ekibimiz yapar size günlük, haftalık, aylık raporlar sunar. 

Canlı Destek
WhatsApp