Web Optimizasyon

Web siteniz arama motorlarında yerini alıyor.

Hizmet
Web Optimizasyon
Ajans
Rüya Markalar
Hizmet Detay
Web Optimizasyon
Adwords kampanyalarınızda daha fazla ve daha değerli tıklama

Sadece hizmetinizi veya ürününüzü satın alabilecek potansiyel müşterilerin size yönlendirilmesini Rüya Markalar uzmanları gerçekleştiriyor. Adwords kampanyalarına başarılı bir optimizasyon uygulayarak mümkün olan minimum maliyet ile Adwords üşterilerimizin reklamlarını her zaman ilk üçte tutma çabasındayız.

Mümkün olan minimum maliyet ile maksimum yatırım getirisi

Adwords maliyetinizi mümkün olan minimum seviyeye çekerken Adwords yatırım getirinizi maksimize ediyoruz. Rüya Markalar uzmanlarının çalışmaları ile Adwords yatırım getiriniz diğer bir deyişle dönüşümleriniz etkili bir şekilde artıyor.

Adwords kullanımında kredi kartsız ödeme sistemi: Google Adwords'de en yaygın ödeme yolu kredi kartı olmasına rağmen bazı Adwords müşterileri kredi kartı kullanmak istemez, bazı Adwords reklam verenleri kredi kartı ödeme problemleriyle karşı karşıya kalır, bazılarının ise aylık Adwords bütçesi oldukça yüksek olduğundan kredi kartı ile ödeme doğru bir seçim olmaz. Kredi kartsız ön ödeme veya sonradan ödeme sisteminde aylık Adwords bütçeniz Rüya Markalar uzmanları aracılığıyla Google'a yapılır. Rüya Markalar Google Adwords hesabınıza aylık bütçeniz kadar kredi atar.