Kullanıcı Dostu Site

Kullanıcı Dostu Web Site Tasarımı

Hizmet
Web Tasarım
Ajans
Rüya Markalar
Hizmet Detay
Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Bir web sitesini güzel ve görsel olarak çekici kılan web tasarımının temel öğelerinin yanı sıra bir web sitesi de her zaman son kullanıcıyı dikkate almalıdır. Aşağıdaki faktörlere dikkat edilerek kullanıcı dostu web siteleri oluşturulabilir.

Gezinme : Web tasarımında site mimarisi, menüler ve diğer gezinme araçları kullanıcıların nasıl göz atıp arama yaptıkları dikkate alınarak oluşturulmalıdır. Amaç kullanıcının siteyi rahatça dolaşmasına ve ihtiyaç duydukları bilgiyi verimli bir şekilde bulmasına yardımcı olmaktır.

Multimedya : Tasarımdaki ilgili video ve ses dosyaları, kullanıcıların bilgileri kavramasına ve anlşılması kolay, hızlı bir şekilde geliştirmesine yardımcı olabilir, bu ziyaretçileri web sayfasında daha fazla zaman geçirmeye teşvik ediyor olabilir.

Uyumluluk : Görünmeyi artırmak için farklı tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde eşit derecede iyi performans gösteren tüm tarayıcı ve işletim sistemleri ile mobil telefon ve tabletlere uygun web sayfaları tasarlayın.

Teknoloji : Teknolojideki ilerlemeler tasarımcılara her zaman taze, dinamik ve profesyonel bir web tasarımına izin veren, hareket ve yenilik ekleme özgürlüklüri getiren bir yapıya bürünmüştür.

Etkileşim : Tasarımda yorum kutuları ve fikir anketleri ile aktif kullanıcı katılımını arttırın. Kullanıcıları ziyaretçilere e-posta formları, iletişim formları, bülten abonelikleri gibi etkileşimlerle ulaşilabilir müşteri, ulaşilabilir kitlelere dönüştürün.

Rüya Markalar Web Tasarımda profesyonel ekibi ile tatmin edici bir web deneyimi için mükemmel kullanıcı arayüzü tasarımları yaratır. Tasarımlar için kritik planlama ve analizler kullanır ve bireysel müşteri özelliklerine dikkat ederek karmaşık süreci basit ve zarif bir sanat eserine dönüştürür.