Diplomat Zarf

Diplomat zarf, kurumsal ihtiyacınız.

Hizmet
Diplomat Zarf
Ajans
Rüya Markalar
Hizmet Detay
Pencereli, penceresiz diplomat zarf
Farklı alternatif ve detayların isteğinize uygun hale getirilip işleme alınması çalışma sisteminin en önemli özelliğidir. Her davet, çok özeldir... Belki de bu seferki en önemlisi olacaktır... Düğün vb. davetiyelerinizi tarihimizin dokusu olan hat yazı sanatının görselliğinde hazırlatın. Unutmayın, unutulmayın... Örneğin; Kağıt için kuşe ve bristol dışında tuale gibi fantezi kağıtlarda kullanılabilmektedir. Ayrıca yüzey işlemlerinde parlak selefon yanında mat selefon, kısmi lak, ve yaldız(altın,gümüş,bakır)gofre gibi special unsurlara da yer verilebilmektedir. Latin Hattı Yazısı ile davetiyelerinizin estetiği artsın. Özel davetiye tasarımı ve baskısı, zarf üzeri, diploma, bayi belgesi, sertifika, uzmanlık belgesi, katılım belgesi, masa kartı yazımı, anı defteri ve bunların içine konduğu özel kutular, özel çalışmalar, amblem ve logo çalışmaları ve latin hattı...
 
İstediğiniz bir yada bir kaç örneğin arka planları dahil görselleriyle harmanlanmış bir çalışmayı da grafik ekibimiz talebiniz doğrultusunda sizlerin beğenisine sunabilir. Bu durumda tasarımımız daha çok size özel bir kimlik kazanmış olacaktır. Davetiye içeriklerine istediğiniz text ifadelerini yazdırabileceğiniz gibi uygun çözünürlükte kendi görsellerinizi de ilave ettirebilirsiniz. Şablonsuz olarak birkaç saniyede oluşturulan bu hat eserleri, anında sanat severlere sunulabilmektedir. Sanat severler kendilerine veya hediye etmek amacı ile kartlara, anahtarlıklara, tabak ve çerçevelere, şahıs, şirket isimleri veya güzel sözler yazdırıp süs amaçlı olarak kullanabilmektedirler. 
 
Zarflar çok yönlü kurumsal bir ihtiyaçtır. Fiyat tekliflerinizi bildirilerinizi yazışmalarınızı firmanızın zarfları aracılığıyla sunmak kurumsal kimlik unsurlarının vazgeçilmezlerindendir. Uygun fiyatlarımız ve farklı tasarımlarımızla firmanızın ciddiyetini yansıtacak olan zarflara sahip olabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.