Cepli Dosya

Cepli Dosya, firmanızın prestiji.

Hizmet
Cepli Dosya
Ajans
Rüya Markalar
Hizmet Detay
Cepli, Tanıtım Dosyası
Firmanın diğer firmalarla kurumsal ilişkilerini ve yazışmalarını yürütürken gerek duyabileceği antetli kağıt, dosya ve zarf tasarımı, firmanın logosundan yola çıkılarak hazırlanır ve baskıya hazır hale getirilir. Bu tasarımdaki amaç aynı sektördeki firmalarla ardaki farkı kalite bazında belirtmek ve ince ayrıntılara önem vererek değerlendirmeye alımda üst sıralarda yer alabilmeyi sağlamaktır. 
 
“Görüntüsüyle ağırlanır, sözüyle uğurlanır” felsefesince firmalar teklif ve sunumlarını cepli dosya ile sunmaktadır. Cepli dosyanın bütünlük özelliği sunum için bir avantajdır. Yani teklif, kartvizit, broşür ve katalogun vb. Ürünleri müşterinize toplu vermeniz incelenme kolaylığı sağlar.
 
Cepli Dosyalar firmaların en prestijli ürünlerindendir. Kullanıldıkları her noktada önemli kazanımları vardır. Her bir cepli dosya kullanım ömrünü tamamladığı son ana kadar üzerinde taşıdığı firmanın reklamını yapar. Ulaştığı her noktada kolay gözden çıkarılamadığı bilindiğinden sıklıkla tercih edilir. Şık tasarımlarıyla her ofisin en korunaklı yerlerinde uzun süre korunurlar. Cepli dosyalar özellikle çok sayıda ve A4 ebada sahip kağıtların muhafazası için tasarlanırlar. İsteğe göre körük mekanizması, kartvizit gözü ve diğer özel kesim uygulamalarına açıktırlar. İmalatında 250gr kuşe ve 350gr bristol kullanılmaktadır. Ayrıca tasarımı tamamlayacak şekilde parlak selefon dışında mat selefon ve kısmi lak uygulamaları hatta yaldız ve gofre uygulamaları da yapılabilmektedir.
 
firmanın diğer firmalarla kurumsal ilişkilerini ve yazışmalarını yürütürken gerek duyabileceği dosya tasarımı, firmanın logosundan yola çıkılarak hazırlanır ve baskıya hazır hale getirilir. bu tasarımdaki amaç aynı sektördeki firmalarla ardaki farkı kalite bazında belirtmek ve ince ayrıntılara önem vererek değerlendirmeye alımda üst sıralarda yer alabilmeyi sağlamaktır.
 
Dosyalar müşterilerlrimizden gelen talebe göre istenilen boy ve ölçülerde üretimi yapılmaktadır.
 
Uygulanan ekstra işcilikler;
 
  *    Gofre (Kabartma) 
  *    Varak Baskı (altın-gümş yaldız) 
  *    Bölgesel Parlaklık 
  *    Dosya teli göbeği - 
  *    Omega tel dikiş (klasöre delmeden takma özelliği) 
  *    Çift veya tek cepli 
  *    Mat-parlak selefon